ASR
Płyta główna ASRock E3C256D4I-2T 1x LGA1200 Intel Xeon E-23XX C256 (4xDIMM, SATA, 1xM.2, 2x10GbE, IPMI)
3 056,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Gniazda rozszerzeń
| Gniazda PCI Express x4 (Gen 4.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z cieczami oraz wilgocią, aby zapobiec uszkodzeniom sprzętu. |
| Ostrzeżenia | Dostosować odpowiednią wentylację, aby uniknąć przegrzania i potencjalnych uszkodzeń. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera komponenty elektryczne – zachować ostrożność podczas instalacji, aby uniknąć obrażeń. |
Pamięć
| Kompatybilność ECC | ECC lub Non-ECC |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2933 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2133 MHz |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
Cechy
| Układ płyty głównej | Intel C256 |
| Format płyty głównej | Mini ITX |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Przeznaczenie | PC |
Wewnętrzne We/Wy
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
Sterowniki pamięci
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 10 |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | 1 |
| Usługa RAID | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA |
Grafika
| Pamięć karty graficznej on-board | 256 MB |
| Karta graficzna | AST2500 |
| Rodzina adaptera graficznego | ASPEED |
| Model wbudowanej karty graficznej | Aspeed AST2500 |
BIOS
| Wersja ACPI | 6.2 |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Wersja systemu BIOS (SMBIOS) | 3.3 |
Procesor
| Intel® Xeon series | E-2300 |
| Producent procesora | Intel |
| Procesor | Intel® Xeon® |
| Gniazdo procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
Sieć
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Kontroler LAN | Intel® X550 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].