ASR
Płyta główna ASRock E3C256D4U-2L2T 1x LGA1200 Intel Xeon E-23XX C256 (4xDIMM, SATA, 2xM.2, 2xGbE, 2x10GbE, IPMI)
2 639,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| System operacyjny | Microsoft® Windows® : Server 2019 (64 bit) Server 2022 (64 bit) Linux : RedHat Enterprise Linux Server 8.6 (64 bit) / 8.3 (64 bit) CentOS 8.5 ( 64 bit) / 8.3 (64 bit) SUSE Enterprise Linux Server 15 SP3 (64 bit) / 15 SP2 (64 bit) Ubuntu 21.10 (64 bit) Hypervisor : VMWare® ESXi 7.0U3d |
| Przeznaczenie | PC |
| Układ płyty głównej | Intel C256 |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
Wewnętrzne We/Wy
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 7 |
| Złącze TPM | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze wentylatora | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
Pamięć
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3200 MHz |
| Kompatybilność ECC | ECC lub Non-ECC |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 244 mm |
BIOS
| Typ BIOS | AMI |
| Wersja ACPI | 6.2 |
| Rozmiar pamięci BIOS | 256 Mbit |
| Wersja systemu BIOS (SMBIOS) | 3.3 |
Procesor
| Procesor | Intel® Xeon® |
| Gniazdo procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
| Producent procesora | Intel |
| Intel® Xeon series | E-2300 |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
Sieć
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
Porty We/Wy na tylnym panelu
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Port IPMI LAN (RJ-45) | Tak |
Sterowniki pamięci
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA |
Gniazda rozszerzeń
| Gniazda PCI Express x4 (Gen 4.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera komponenty elektryczne – zachować ostrożność podczas instalacji, aby uniknąć obrażeń. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z cieczami oraz wilgocią, aby zapobiec uszkodzeniom sprzętu. |
| Ostrzeżenia | Dostosować odpowiednią wentylację, aby uniknąć przegrzania i potencjalnych uszkodzeń. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].