ASR
Płyta główna AsRock EC266D4U 1x LGA1700 Intel Xeon E-2400 C266 (4x DIMM, 8x SATA, 4xOCiLink, 1xM.2, 2x1Gbe, IPMI, mATX)
1 911,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| System operacyjny | Microsoft® Windows: - Windows® Server 2022 - Azure Stack HCI Linux: - RHEL 8.5 - SLES 15 SP3 - Ubuntu 21.04 LTS Hypervisor: - VMware ESXi 8.0 u1 - Linux KVM (Linux OSes) - Hyper-V (Windows® Server) |
| Monitorowanie stanu komputera | Wentylator |
| Monitorowanie stanu komputera | Procesor |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Układ płyty głównej | Intel C266 |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
Grafika
| Model wbudowanej karty graficznej | Aspeed AST2600 |
Procesor
| Procesor | Intel® Xeon® |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Procesor | Intel Xeon E |
| Procesor | Intel® Pentium® Gold |
| Producent procesora | Intel |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
Wewnętrzne We/Wy
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Złącze TPM | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 3 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 8 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 1 |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 90% |
BIOS
| Wersja ACPI | 6.4 |
| Typ BIOS | AMI |
| Rozmiar pamięci BIOS | 256 Mbit |
| Wersja systemu BIOS (SMBIOS) | 2.8 |
Porty We/Wy na tylnym panelu
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
Gniazda rozszerzeń
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| Złącza PCI Express OCuLink (obsługa NVMe) | 3 |
| Gniazda PCI Express x4 (Gen 4.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 4.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
Pamięć
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Kompatybilność ECC | ECC |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 4400 MHz |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].