ASR
Płyta główna AsRock TRX50 WS
3 143,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Sieć
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
Pamięć
| Maksymalna pojemność pamięci | 1 TB |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 48GB |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 64GB |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 16GB |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 24GB |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 32GB |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 96GB |
| Korekcja ECC | Tak |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Czterokanałowy |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
Wewnętrzne We/Wy
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Ilość gniazd SATA | 4 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 3 |
| Złącze TPM | Tak |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 10 - 35 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 70 °C |
Porty We/Wy na tylnym panelu
| Ilość złączy antenowych | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 (3.1 Gen 2x2) Typu-C | 1 |
| Wyjście optyczne SPDIF | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość wejść mikrofonowych | 1 |
Procesor
| Procesor | AMD Ryzen™ 7000 Series |
| Gniazdo procesora | Socket sTR5 |
| Producent procesora | AMD |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket sTR5 |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Głębokość produktu | 277 mm |
Cechy
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Przeznaczenie | PC |
| Format płyty głównej | EATX |
| Układ płyty głównej | AMD TRX50 |
Gniazda rozszerzeń
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 3 |
BIOS
| Przycisk clear CMOS | Tak |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
Sterowniki pamięci
| Wspierane interfejsy dysków twardych | Blazing M.2 (PCIe Gen5 x4), Hyper M.2 (PCIe Gen4 x4) |
Grafika
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać ani nie demontować płyty głównej. |
| Ostrzeżenia | Płyta główna może zawierać elementy elektroniczne niebezpieczne dla zdrowia – unikaj bezpośredniego kontaktu. |
| Ostrzeżenia | Używać wyłącznie w suchym i dobrze wentylowanym miejscu. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].