ASR
Płyta główna ASRock X470D4U 1x AM4 AMD Ryzen X470 (SATA, 2xM.2, 2xGbE, IPMI)
1 524,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| System operacyjny | Windows 10 (x64), UBuntu 16.04.4 (x64), RedHat Enterprise Linux Server 7.3 (x64) / 7.4 (x64) |
| Monitorowanie stanu komputera | Temperatura |
| Monitorowanie stanu komputera | Napięcie |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Monitorowanie stanu komputera | Wentylator |
| Układ płyty głównej | AMD X470 |
Pozostałe funkcje
| Waga produktu | 975 g |
| Liczba obsługiwanych procesorów | 1 |
| Ilość slotów DIMM | 4 |
| Gniazda PCI Express x4 (Gen 3.x) | 1 |
| Obsługiwana pojemność modułu DIMM | 8GB |
| Obsługiwana pojemność modułu DIMM | 16GB |
| Obsługiwana pojemność modułu DIMM | 32GB |
Sieć
| Kontroler LAN | Realtek RTL8211E |
| Kontroler LAN | Intel® I210-AT |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
Porty We/Wy na tylnym panelu
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Port IPMI LAN (RJ-45) | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
Procesor
| Producent procesora | AMD |
| Procesor | AMD Ryzen 2000 Series |
| Procesor | AMD Ryzen 3000 Series |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
Grafika
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Model wbudowanej karty graficznej | Aspeed AST2500 |
| Pamięć karty graficznej on-board | 16 MB |
Pamięć
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2133 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3200 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2666 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2400 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2933 MHz |
| Kompatybilność ECC | ECC |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Wysokość produktu | 80 mm |
Gniazda rozszerzeń
| Gniazda PCI Express x8 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
Wewnętrzne We/Wy
| Złącze TPM | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 8 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 6 |
Sterowniki pamięci
| Poziomy RAID | 10 |
| Usługa RAID | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA III |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 1 |
BIOS
| Wersja ACPI | 2.0 |
| Rozmiar pamięci BIOS | 16 Mbit |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Wersja systemu BIOS (SMBIOS) | 2.8 |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Płyta główna może zawierać elementy elektroniczne niebezpieczne dla zdrowia – unikaj bezpośredniego kontaktu. |
| Ostrzeżenia | Używać wyłącznie w suchym i dobrze wentylowanym miejscu. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać ani nie demontować płyty głównej. |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].