ASU
Płyta główna Asus P13R-E/10G-2T 1x LGA1700 Intel Xeon E-24XX C266 (4xDIMM, 8x SATA, 2xM.2, 2x10GbE, ASMB11-iKVM, ATX)
3 022,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pamięć
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 4400 MHz |
| Kompatybilność ECC | ECC |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna na gniazdo | 32 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3600 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 4000 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 4400 MHz |
Gniazda rozszerzeń
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x4 (Gen 4.x) | 2 |
| Gniazda PCI Express x8 (Gen 5.x) | 1 |
| 2. największy rozmiar klucza M.2 | 22110 |
| 1. największy rozmiar klucza M.2 | 22110 |
| 1. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| 2. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
Sterowniki pamięci
| Liczba obsługiwanych HDD | 8 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | PCI Express, SATA III |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 10 |
Wewnętrzne We/Wy
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Liczba złączy zasilania EPS (8-pin) | 1 |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze czujnika otwarcia obudowy | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 6 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 8 |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 341 mm |
| Wysokość opakowania | 78 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,9 kg |
| Głębokość opakowania | 281 mm |
Procesor
| Producent procesora | Intel |
| Procesor | Intel® Pentium® |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Procesor | Intel Xeon E |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
Sieć
| Wi-Fi | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 10 Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 90% |
Cechy
| Monitorowanie stanu komputera | Temperatura |
| Monitorowanie stanu komputera | Procesor |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Kolor produktu | Czarny |
| Format płyty głównej | ATX |
| Układ płyty głównej | Intel C266 |
| Monitorowanie stanu komputera | Wentylator |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Rodzaj chłodzenia | Pasywne |
Grafika
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
Porty We/Wy na tylnym panelu
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 4 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
Pozostałe funkcje
| Waga produktu | 800 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].