ASU
Płyta główna Asus P13R-M 1x LGA1700 Intel Xeon E-24XX C262 (4xDIMM, 8x SATA, 1xM.2, 2x1GbE, ASMB11-iKVM, mATX)
2 211,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 244 mm |
Wewnętrzne We/Wy
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 3 |
| Ilość złączy SATA III | 8 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze Serial port | 1 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
Pamięć
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 8GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 4400 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3600 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 4000 MHz |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 16GB |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 32GB |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
Procesor
| Procesor | Intel Xeon E |
| Producent procesora | Intel |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Procesor | Intel® Pentium® |
Warunki pracy
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
Porty We/Wy na tylnym panelu
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
Sieć
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
Cechy
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Układ płyty głównej | Intel C262 |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
Grafika
| Rodzina adaptera graficznego | ASPEED |
| Karta graficzna | AST2600 |
Gniazda rozszerzeń
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
Sterowniki pamięci
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Liczba obsługiwanych HDD | 8 |
Pozostałe funkcje
| Waga produktu | 760 g |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 1,3 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].