GIG
Płyta główna Gigabyte MA34-CP0 LGA7529 Intel
8 055,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wewnętrzne We/Wy
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Złącze TPM | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 6 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| Złącze IPMB | 1 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze PMBus | 1 |
| Liczba złączy SlimSAS | 3 |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
Cechy
| Kolor produktu | Niebieski |
| Układ płyty głównej | System na chipie |
| Format płyty głównej | EATX |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
Porty We/Wy na tylnym panelu
| Port Management LAN | Tak, 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| liczba Mini DisplayPort | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
Pamięć
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 6400 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 8800 MHz |
| Ilość gniazd pamięci | 12 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwunastokanałowa |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5 RDIMM/MRDIMM |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
Sterowniki pamięci
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
Procesor
| Gniazdo procesora | LGA 7529 |
| Producent procesora | Intel |
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Procesor | Intel Xeon 6 |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 304,8 mm |
| Głębokość produktu | 335,2 mm |
Sieć
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 1 Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 355 mm |
| Szerokość opakowania | 409 mm |
| Wysokość opakowania | 78 mm |
Gniazda rozszerzeń
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
Grafika
| Model wbudowanej karty graficznej | Aspeed AST2600 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].