GIG
Płyta główna Gigabyte MS03-CE0 1x LGA4677 Intel Xeon Scalable 4/5gen C741 (8x DIMM, 3x SlimSAS (12x SATA), 1xM.2, 2x 1Gbe IPMI, ATX)
4 066,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| System operacyjny | Windows Server 2022 (x64) |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Format płyty głównej | ATX |
| Układ płyty głównej | Intel C741 |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
Sterowniki pamięci
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA III |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 12 |
| Usługa RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 10 |
Procesor
| Gniazdo procesora | LGA 4677 (Socket E) |
| Procesor | Intel® Xeon® |
| Producent procesora | Intel |
Porty We/Wy na tylnym panelu
| Ilość portów COM | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 360 mm |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Głębokość opakowania | 330 mm |
Pamięć
| Ilość gniazd pamięci | 8 |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługa kanałów pamięci | Hexa-kanał |
| Maksymalna pojemność pamięci | 256 GB |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 4800 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 5600 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci RDIMM | 96 GB |
Sieć
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Kontroler LAN | Intel® I210-AT |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 10 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
Wewnętrzne We/Wy
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Liczba złączy wentylatora CPU | 1 |
| Złącze TPM | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Liczba złączy zasilania EPS (8-pin) | 2 |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
Gniazda rozszerzeń
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 5 |
| Gniazda PCI Express x8 (Gen 5.x) | 2 |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 304,8 mm |
Grafika
| Model wbudowanej karty graficznej | Aspeed AST2600 |
Zawartość opakowania
| Przewody | SATA |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].