GIG
Płyta główna Gigabyte MX34-BS0(MR) 1x LGA1700 Intel Xeon E-24XX C262 (4x DIMM, 8x SATA, 1xM.2, 2x1Gbe, IPMI, mATX)
1 696,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty We/Wy na tylnym panelu
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów COM | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Port Management LAN | Tak, 1 |
Pamięć
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 4400 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3600 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 4000 MHz |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5 UDIMM |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
Wewnętrzne We/Wy
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 5 |
| Ilość gniazd SATA | 8 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
Cechy
| Kolor produktu | Niebieski |
| Układ płyty głównej | Intel C262 |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
Sterowniki pamięci
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Usługa RAID | Tak |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Obsługiwana konfiguracja RAID | 0,1,5,10 |
Grafika
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
Procesor
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Procesor | Intel Pentium Gold G7400 |
| Producent procesora | Intel |
| Procesor | Intel Pentium Gold G7400T |
| Procesor | Intel Xeon E-2400 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Procesor | Intel Xeon serii 6300 |
Sieć
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 1 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 244 mm |
Zawartość opakowania
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | 2 x SATA |
| Osłona złącz I/O | Tak |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 78,5 mm |
| Głębokość opakowania | 308,5 mm |
| Szerokość opakowania | 321 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać ani nie demontować płyty głównej. |
| Ostrzeżenia | Płyta główna może zawierać elementy elektroniczne niebezpieczne dla zdrowia – unikaj bezpośredniego kontaktu. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować, aby uniknąć uszkodzenia wewnętrznych komponentów oraz utraty gwarancji. |
| Ostrzeżenia | Używać wyłącznie w suchym i dobrze wentylowanym miejscu. |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z cieczami, aby zapobiec uszkodzeniom elektronicznym. |
Gniazda rozszerzeń
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x8 (Gen 4.x) | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].