GIG
Płyta główna Gigabyte Z890 AORUS MASTER
2 691,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Dołączone oprogramowanie | Norton® Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |
| Baterie w zestawie | Tak |
Pamięć
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 7800 |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 7950 |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 5600 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 6400 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 7900 |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 5800 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 7200 |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 6200 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 7400 |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 7000 |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 6000 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 6600 |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 8000 |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 7600 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 256 GB |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 8200 |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 8266 |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 8400 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 8600 |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 48GB |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 40GB |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 8GB |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 1GB |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 12GB |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 64GB |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 16GB |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 4GB |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 32GB |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 24GB |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 2GB |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 9500 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 9500 MHz |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
Cechy
| Kanały wyjścia audio | 5.1 kan. |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ płyty głównej | Intel Z890 |
| Monitorowanie stanu komputera | Temperatura |
| Monitorowanie stanu komputera | Napięcie |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Monitorowanie stanu komputera | Wentylator |
| Format płyty głównej | ATX |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 |
Porty We/Wy na tylnym panelu
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 6 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt | 2 |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 10 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 7 BE200 |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
Sterowniki pamięci
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Usługa RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 5 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 4 |
| Poziomy RAID | 10 |
| Poziomy RAID | 0 |
| Liczba obsługiwanych HDD | 9 |
Wewnętrzne We/Wy
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącza USB 3.2 Gen 2x2 | 1 |
| Łączna liczba złączy SATA | 4 |
| Złącze TPM | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
Grafika
| Wersja DirectX | 12.0 |
Dane logistyczne
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
Pozostałe funkcje
| Waga produktu | 2,19 kg |
Bateria
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Waga akumulatora litowego | 0,07 g |
| Rodzaj baterii | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Ilość komór baterii | 1 |
| Waga baterii/akumulatora | 3 g |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
Gniazda rozszerzeń
| Liczba gniazd M.2 (M) | 5 |
Procesor
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1851 |
| Producent procesora | Intel |
| Procesor | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Gniazdo procesora | LGA 1851 (Socket V1) |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 256 GB |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | W przypadku problemów z instalacją, skontaktuj się z wykwalifikowanym serwisem. |
| Ostrzeżenia | Przy utylizacji produktu, postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu elektroniki. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie modyfikuj płyty głównej, aby zapobiec uszkodzeniom. |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 270 mm |
| Szerokość opakowania | 335 mm |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,51 kg |
BIOS
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Przycisk clear CMOS | Tak |
| Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI) | 2.7 |
Szczegóły techniczne
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].