SUM
Płyta główna Supermicro MBD-X14SAZ-TLN4F-O
4 003,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z cieczami oraz wilgocią, aby zapobiec uszkodzeniom sprzętu. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera komponenty elektryczne – zachować ostrożność podczas instalacji, aby uniknąć obrażeń. |
| Ostrzeżenia | Dostosować odpowiednią wentylację, aby uniknąć przegrzania i potencjalnych uszkodzeń. |
Pamięć
| Kompatybilność ECC | ECC lub Non-ECC |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 256 GB |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 5600 MHz |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
Sieć
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Kontroler LAN | Intel I226-LM |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
Cechy
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
Procesor
| Producent procesora | Intel |
| Procesor | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Liczba rdzeni procesora | 24 |
Porty We/Wy na tylnym panelu
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 6 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Port IPMI LAN (RJ-45) | Tak |
BIOS
| Wersja systemu BIOS (SMBIOS) | 3.7 |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Wersja ACPI | 6.5 |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 244 mm |
Wewnętrzne We/Wy
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Złącze Serial port | 2 |
| Złącze TPM | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].