SUM
Płyta serwerowa Supermicro MBD-X13DAI-T-O
6 268,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Dołączone oprogramowanie | Redfish API, Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro Power Manager (SPM), Supermicro Update Manager (SUM), Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Super Diagnostics Offline (SDO), KVM with dedicated LAN , IPMI 2.0 |
Wewnętrzne We/Wy
| Ilość złączy SATA III | 8 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Złącze wentylatora | Tak |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Złącze TPM | Tak |
| Ilość gniazd COM | 1 |
Pamięć
| Maksymalna pojemność pamięci | 4 TB |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 4000 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 5600 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 4400 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 4800 MHz |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 16GB |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 32GB |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 64GB |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 128GB |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 256MB |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci RDIMM | 256 GB |
| Ilość gniazd pamięci | 16 |
| Kompatybilność ECC | ECC |
Cechy
| Układ płyty głównej | Intel C741 |
| Format płyty głównej | Extendend ATX |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Przeznaczenie | Serwer |
Sterowniki pamięci
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA III |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | 10 |
| Poziomy RAID | 1 |
| Usługa RAID | Tak |
Sieć
| Kontroler LAN | Broadcom BCM57416 |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 10 Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
Porty We/Wy na tylnym panelu
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów COM | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 307,3 mm |
| Głębokość produktu | 332,7 mm |
BIOS
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Wersja systemu BIOS (SMBIOS) | 3.5 |
| Wersja ACPI | 6.4 |
Procesor
| Producent procesora | Intel |
| Procesor | Intel® Xeon® |
| Gniazdo procesora | LGA 4677 (Socket E) |
Gniazda rozszerzeń
| PCI Express x8 slots | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 5 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].