BOS
Pralka do zabudowy BOSCH WIW28542EU
4 485,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Wskaźnik programu | Tak |
| Oświetlenie wnętrza bębna | Tak |
| Czyszczenie bębna | Tak |
| Regulowanie stopy | 15 cm |
| Brzęczyk | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
Konstrukcja
| Dostosowany do paneli | Tak |
| Otwarcie drzwiczek | Otwieranie boczne |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Długość przewodu | 2,1 m |
| Okienko | Tak |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Wydajność
| Programy prania | Czyszczenie bębna |
| Programy prania | Szybki 15 min |
| Programy prania | Spin/odpływ |
| Programy prania | Bawełna |
| Programy prania | Delikatny/jedwab |
| Klasa emisji hałasu | A |
| Programy prania | Eco 40-60 |
| Programy prania | Płukanie |
| Programy prania | Bluzka/koszula |
| Programy prania | Mix |
| Programy prania | Noc |
| Programy prania | Szybki 30 min |
| Programy prania | Puchowe |
| Programy prania | Sport |
| Programy prania | Ręka/wełna |
| Programy prania | Pranie wstępne |
| Programy prania | Dżins / denim |
| Dodawanie ubrania (pauza) funkcja | Tak |
| Pozostała wilgoć | 51,4% |
| Maksymalna prędkość obrotu | 1400 RPM |
| Pojemność znamionowa | 8 kg |
| Czas cyklu (max) | 206 min |
| System równoważenia balansu | Tak |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
| Czas cyklu (program szybki) | 15 min |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| System kontroli piany | Tak |
| Opóźniony start | 24 h |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 66 dB |
| Regulowana prędkość obrotów | Tak |
| Klasa wirowania (suszenia) | B |
| Regulacja temperatury | Tak |
Cechy charakterystyczne marki
| Technologie prania Bosch | EcoSilence Drive™ |
| Technologie prania Bosch | SpeedPerfect |
| Technologie prania Bosch | ActiveWater™ Plus |
| Technologie prania Bosch | Aqua Stop |
| Technologie prania Bosch | VarioDrum |
Moc
| Zużycie energii na 100 cykli | 62 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pranie zużywające energię | 0,624 kWh |
| Pobór wody na cykl | 45 l |
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Obciążenie | 2300 W |
| Prąd | 10 A |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 818 mm |
| Szerokość produktu | 596 mm |
| Głębokość produktu | 544 mm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 95,6 cm |
| Waga produktu | 76 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Pralka musi być zainstalowana zgodnie z instrukcją instalacji, aby zapobiec ryzyku zalania. |
| Ostrzeżenia | Nie należy dotykać pralki mokrymi rękami, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno przekraczać maksymalnego obciążenia pralki. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].