ELC
Pralka do zabudowy ELECTROLUX EWN7F447WIP
3 845,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Wskaźnik programu | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Pojemnik na płynny środek czyszczący | Tak |
Konstrukcja
| Typ ładowania | Od przodu |
| Dostosowany do paneli | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Wypełniony wodą | Zimny |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Typ kontroli | Obrotowy, Dotyk |
| Okienko | Tak |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Długość przewodu | 1,62 m |
| Typ wyświetlacza | LED |
Wydajność
| Czas cyklu (max) | 195 min |
| Pojemność znamionowa | 7 kg |
| Czas cyklu (program szybki) | 14 min |
| Regulowana prędkość obrotów | Tak |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 69 dB |
| Klasa wirowania (suszenia) | B |
| Regulacja temperatury | Tak |
| System kontroli piany | Tak |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Pozostała wilgoć | 53,9% |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Programy prania | Syntetyk |
| Minimalne ciśnienie przepływu wody | 500 kPa |
| Klasa emisji hałasu | A |
| Programy prania | Eko |
| Programy prania | Spin/odpływ |
| Maksymalna prędkość wirowania | 1400 RPM |
| Programy prania | Bawełna |
| Programy prania | Delikatny/jedwab |
| Programy prania | Wełna |
| Programy prania | Sport |
| Maksymalne ciśnienie przepływu wody | 1000 kPa |
| Programy prania | Szybko 14 min |
| Programy prania | Para |
| Programy prania | Płukanie |
| Programy prania | Higiena/antyalergia |
| Programy prania | Dżins / denim |
Moc
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Pobór wody na cykl | 44 l |
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Obciążenie | 2100 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Prąd | 10 A |
| Zużycie energii na 100 cykli | 52 kWh |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 819 mm |
| Głębokość produktu | 540 mm |
| Szerokość produktu | 596 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie należy dotykać pralki mokrymi rękami, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Pralka musi być zainstalowana zgodnie z instrukcją instalacji, aby zapobiec ryzyku zalania. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno przekraczać maksymalnego obciążenia pralki. |
Szczegóły techniczne
| Wskaźnik efektywności energetycznej (UE 2017/1369) | 59,7 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].