ADL
Pralka turystyczna Adler AD 8051 (1000 obr/min; 3 kg; 370 mm; kolor niebieski)
284,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 6,2 kg |
| Wysokość opakowania | 560 mm |
| Szerokość opakowania | 400 mm |
| Głębokość opakowania | 400 mm |
Konstrukcja
| Umiejscowienie urządzenia | Przenośne (umieszczenie) |
| Typ ładowania | Od góry |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Technologia przetworników | Nie |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Zawias drzwiczek | W górę |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy | 150 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 370 mm |
| Waga produktu | 5,7 kg |
| Szerokość produktu | 360 mm |
| Wysokość produktu | 530 mm |
Ergonomia
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Nie |
Wydajność
| Pojemność znamionowa | 3 kg |
| Opóźniony start timera | Nie |
| Minutnik | Tak |
| Programy prania | Spin/odpływ |
| Programy prania | Zsynchronizowany |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. |
| Ostrzeżenia | Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].