ADL
Pralka turystyczna Adler MS 8053 (3 kg; 370 mm; kolor niebieski)
288,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Zawias drzwiczek | W górę |
| Typ ładowania | Od góry |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor drzwiczek | Niebieski |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Typ kontroli | Obrotowy |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 370 mm |
| Wysokość produktu | 530 mm |
| Szerokość produktu | 360 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. |
| Ostrzeżenia | Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Wydajność
| Sterowanie przez Wi-Fi | Nie |
| Programy prania | Delikatny/jedwab |
| NFC | Nie |
| Pojemność znamionowa | 3 kg |
Moc
| Pobór mocy | 150 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].