AMD
Procesor AMD Ryzen 5 7600X
844,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| System operacyjny | Windows 11 - 64-Bit, Windows 10 - 64-Bit, RHEL x86 64-Bit, Ubuntu x86 64-Bit |
Procesor
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 105 W |
| Cache procesora | 32 MB |
| Producent procesora | AMD |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Częstotliwość bazowa procesora | 4,7 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,3 GHz |
| Model procesora | 7600X |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Liczba wątków | 12 |
| Pudełko | Tak |
| Gniazdo procesora | Gniazdo AM5 |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 5 |
| Tryb pracy procesora | 32-bit |
Pamięć
| Korekcja ECC | Tak |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 128 GB |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 5200 MHz |
Grafika
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana bazowa częstotliwość procesora | 400 MHz |
| Dynamiczne taktowanie wbudowanej karty graficznej (max) | 2200 MHz |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
Pozostałe funkcje
| pamięć podręczna L1 | 0,384 MB |
| Cache L2 | 6000 KB |
Konfiguracja I/O
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Ilość portów USB | 5 |
Szczegóły techniczne
| Data premiery | 9/15/2022 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].