AMD
Procesor AMD Ryzen 7 5700 Tray
640,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| System operacyjny | Windows 10 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| Segment rynku | Desktop |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 3.0 |
Procesor
| Cache procesora | 16 MB |
| Zawiera system chłodzący | Nie |
| Proces litograficzny | TSMC 7nm FinFET |
| Liczba wątków | 16 |
| Pudełko | Nie |
| Częstotliwość bazowa procesora | 3,7 GHz |
| Typ procesora | 5th Generation AMD Ryzen™ 7 |
| Model procesora | 5700 |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 65 W |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Producent procesora | AMD |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,6 GHz |
Pamięć
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 2933 |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 3200 MHz |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 2667 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR4 |
Grafika
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używaj odpowiedniego sprzętu do montażu procesora, aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych. |
| Ostrzeżenia | Procesory mogą się mocno nagrzewać podczas pracy. Upewnij się, że są odpowiednio chłodzone. |
| Ostrzeżenia | Procesory zawierają elementy elektroniczne, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].