AMD
Procesor AMD Ryzen 9 9950X3D2 BOX
5 237,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| System operacyjny | Windows 10/11 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| Segment rynku | Desktop |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 5.0 |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 28 |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | SSE3 |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | SSE4.2 |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | SSSE3 |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | FMA3 |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | AVX 2.0 |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | SSE4.1 |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | AES |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | AVX |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | AVX-512 |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | SSE2 |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | SSE |
Procesor
| Nazwa kodowa procesora | Granite Ridge AM5 |
| Cache procesora | 192 MB |
| Kompatybilne chipsety | AMD B840 |
| Kompatybilne chipsety | AMD X670 |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 200 W |
| Kompatybilne chipsety | AMD X670E |
| Liczba wątków | 32 |
| Kompatybilne chipsety | AMD X870E |
| Kompatybilne chipsety | AMD B850 |
| Kompatybilne chipsety | AMD A620 |
| Model procesora | 9950X3D2 |
| Kompatybilne chipsety | AMD X870 |
| Proces litograficzny | 4 nm |
| Zawiera system chłodzący | Nie |
| Kompatybilne chipsety | AMD B650E |
| Kompatybilne chipsety | AMD B650 |
| Gniazdo procesora | Gniazdo AM5 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,6 GHz |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 9 |
| Liczba rdzeni procesora | 16 |
| Producent procesora | AMD |
| Częstotliwość bazowa procesora | 4,3 GHz |
| Generacja procesora | AMD Ryzen 9000 Series |
Grafika
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Wbudowana bazowa częstotliwość procesora | 2200 MHz |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
Pamięć
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 256 GB |
| Korekcja ECC | Tak |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 3600 |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 5600 MHz |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR5-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
Konfiguracja I/O
| Ilość portów USB | 5 |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].