EPS
PROJEKTOR EPSON EB-W49 LCD, WXGA, 3800 ANSI, 16000:1
3 493,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 87 mm |
| Głębokość produktu | 249 mm |
| Waga produktu | 2,7 kg |
| Szerokość produktu | 302 mm |
Porty i interfejsy
| Interfejs SCSI | RS-232C |
| PC Audio out | Tak |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Wejście PC (D-Sub) | Tak |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Rodzaj złącza HDMI | Pełnorozmiarowy |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Port DVI | Nie |
| Wejście audio dla PC | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 3 |
| Ilość portów USB 2.0 typu B | 1 |
Sieć
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Smart TV | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
Multimedia
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
Projektor
| Naturalna rozdzielczość projektora | WXGA (1280x800) |
| Rozmiar matrycy | 1,5 cm (0.59") |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 838,2 - 8128 mm (33 - 320") |
| Ilość kolorów | 1.073 billionów kolorów |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 16000:1 |
| Korekcja Keystone'a, pion | -30 - 30° |
| Jasność projektora (tryb ekonomiczny) | 2600 ANSI lumenów |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -30 - 30° |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Zasięg skanowania (długość) | 100 - 120 Hz |
| Technologia projekcji | 3LCD |
| Jasność projektora | 3800 ANSI lumenów |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 16:10 |
Konstrukcja
| Kensington Lock | Tak |
| Typ produktu | Projektor pulpitowy |
| Wspiera montaż sufitowy | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Przenośny |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kolor produktu | Biały |
System obiektywów
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Stosunek padania | 1.30 - 1.56:1 |
| Zasięg obiektywu | 1,49 - 1,72 |
| Współczynnik zbliżenia | 1.2:1 |
| Długość ogniskowa | 16.9 - 20.28 mm |
| Ostrość | Ręczny |
| Rodzaj zoomu | Ręczny |
Źródło światła
| Moc lampy | 210 W |
| Żywotność źródła światła (tryb ekonomiczny) | 17000 h |
| Rodzaj źródła światła | Lampa |
| Typ lamp | UHE |
| Ilość lamp | 1 |
| Żywotność źródła światła | 8000 h |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy (tryb ekonomiczny) | 225 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 327 W |
Cechy
| OSD | Tak |
| Poziom hałasu | 37 dB |
| Poziom hałasu (tryp ekonomiczn) | 28 dB |
| Tryby ustawione | Prezentacja |
| Tryby ustawione | Teatr |
| Tryby ustawione | Tablica |
| Tryby ustawione | sRGB |
| Tryby ustawione | Dynamiczny |
Zawartość opakowania
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Przewody | VGA |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Nośnik danych
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
Dane logistyczne
| Ilość sztuk | 1 |
Video
| Pełny HD | Nie |
| Kompatybilność 3D | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność podczas wymiany lampy projektora, ponieważ może być bardzo gorąca. |
| Ostrzeżenia | Unikaj umieszczania projektora w miejscach o wysokiej wilgotności, aby zapobiec uszkodzeniu urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie patrz bezpośrednio w obiektyw projektora podczas jego działania, aby uniknąć uszkodzenia wzroku. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].