OPA
PROJEKTOR OPTOMA ZW340e WXGA 3600 ANS 300000:1
4 157,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | IP6X |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Liczba języków OSD | 26 |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Interaktywny | Nie |
| Języki menu ekranowego | Rumuński |
| Poziom hałasu | 31 dB |
| Języki menu ekranowego | Turecka |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Duński |
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna |
| Języki menu ekranowego | Arabski |
| Języki menu ekranowego | Norweski |
| Języki menu ekranowego | koreańska |
| Języki menu ekranowego | Chińska uproszczona |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Grecki |
| Języki menu ekranowego | Wietnamska |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Portugalski |
| OSD | Tak |
System obiektywów
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Rodzaj zoomu | Ręczny |
| Współczynnik zbliżenia | 1.1:1 |
| Stosunek padania | 1.54 - 1.72:1 |
| Przesunięcie | 112% |
| Długość ogniskowa | 21.85 - 24 mm |
Projektor
| Zasięg skanowania (długość) | 24 - 120 Hz |
| Jednorodność | 75% |
| Ilość kolorów | 1.073 billionów kolorów |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 300000:1 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Naturalna rozdzielczość projektora | WXGA (1280x800) |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 16:10 |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 4:3 |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -40 - 40° |
| Technologia projekcji | DLP |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 16:9 |
| Zasięg skanowania w poziomie | 15 - 140 kHz |
| Jasność projektora | 3600 ANSI lumenów |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 2000000:1 |
| Odległość projekcji | 1 - 10 m |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 508 - 7620 mm (20 - 300") |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy (tryb ekonomiczny) | 88 W |
| Pobór mocy (max) | 139 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
Video
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1600 x 1200 (UXGA) |
| System formatu sygnału analogowego | NTSC 3.58 |
| System formatu sygnału analogowego | PAL G |
| System formatu sygnału analogowego | NTSC J |
| System formatu sygnału analogowego | PAL B |
| System formatu sygnału analogowego | SECAM G |
| System formatu sygnału analogowego | SECAM L |
| System formatu sygnału analogowego | NTSC M |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 480 (VGA) |
| System formatu sygnału analogowego | PAL D |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 1024 (SXGA) |
| System formatu sygnału analogowego | NTSC 4.43 |
| System formatu sygnału analogowego | SECAM 4.25/4.4 |
| System formatu sygnału analogowego | PAL H |
| System formatu sygnału analogowego | PAL M |
| Pełny HD | Nie |
| System formatu sygnału analogowego | PAL I |
| System formatu sygnału analogowego | SECAM K |
| System formatu sygnału analogowego | SECAM K1 |
| Obsługiwane tryby wideo | 480p |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080i |
| Obsługiwane tryby wideo | 480i |
| Obsługiwane tryby wideo | 576i |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 768 (WXGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1024 x 768 (XGA) |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| System formatu sygnału analogowego | SECAM B |
| Obsługiwane tryby wideo | 576p |
| System formatu sygnału analogowego | PAL N |
| System formatu sygnału analogowego | SECAM D |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 800 x 600 (SVGA) |
| Kompatybilność 3D | Tak |
Porty i interfejsy
| Port DVI | Nie |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Wersja HDMI | 1.4a |
| Ilość portów USB 2.0 typu-A | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
Zawartość opakowania
| Pilot zdalnego sterowania | Podczerwień |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 216 mm |
| Szerokość produktu | 274 mm |
| Waga produktu | 3 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,2 kg |
| Wysokość produktu | 114 mm |
Konstrukcja
| Typ produktu | Projektor o standardowym rzucie |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Kensington Lock | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
Multimedia
| Moc wyjściowa (RMS) | 15 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
Źródło światła
| Rodzaj źródła światła | Laser |
| Żywotność źródła światła | 30000 h |
Nośnik danych
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Sieć
| Smart TV | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj umieszczania projektora w miejscach o wysokiej wilgotności, aby zapobiec uszkodzeniu urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność podczas wymiany lampy projektora, ponieważ może być bardzo gorąca. |
| Ostrzeżenia | Nie patrz bezpośrednio w obiektyw projektora podczas jego działania, aby uniknąć uszkodzenia wzroku. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].