BBL
Prosotwnica BABYLISS ST484E
246,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zrównoważony rozwój
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
Zawartość opakowania
| Mata grzewcza | Tak |
| Nienagrzewająca się końcówka | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Złoty |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał płyty | Ceramika |
Wydajność
| Zakręcanie włosów | Tak |
| Temperatura (maks) | 235 °C |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Model | Prostownica |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Pielęgnacja jonowa | Tak |
| Temperatura (min) | 130 °C |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Odpowiedni do rodzaju włosów | Do wszystkich rodzajów |
| Kształt lokówki | Proste w kształcie beczki |
| Technologia | Ciepły |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni | Tak |
| Czas rozgrzewania | 15 s |
| Ilość ustawień ciepła | 5 |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Ergonomia
| Długość przewodu | 3,3 m |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].