BBL
Prostownica BABYLISS BAB2654EPE
211,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 33 W |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
Waga i rozmiary
| Szerokość talerza | 2,5 cm |
Wydajność
| Temperatura (maks) | 210 °C |
| Model | Prostownica |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Ilość ustawień ciepła | 5 |
| Prostowanie włosów | Tak |
Ergonomia
| Długość przewodu | 2,7 m |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Prostownicę należy trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie używać urządzenia, jeśli jest uszkodzone. |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Srebrny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].