BBL
Prostownica BABYLISS BAB3100EPE
377,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Temperatura (maks) | 230 °C |
| Ilość ustawień ciepła | 5 |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Model | Prostownica |
| Temperatura (min) | 150 °C |
| Technologia | Ciepły |
| Typ kontroli | Przyciski |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 45 W |
Ergonomia
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Wskaźnik temperatury | Tak |
| Długość przewodu | 2,7 m |
| Automatyczne wyłączanie po | 72 min |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Konstrukcja
| Materiał obudowy | Silikon |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Powłoka ceramiczna | Tak |
| Materiał płyty | Ceramika |
| Uchwyt z zamkiem | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Zawartość opakowania
| Dołączona rękawica żaroodporna | Tak |
| Mata termoodporna w zestawie | Tak |
Cechy
| Kolor kabla | Czarny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Prostownicę należy trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie używać urządzenia, jeśli jest uszkodzone. |
Waga i rozmiary
| Szerokość talerza | 2,4 cm |
Szczegóły techniczne
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].