ADL
Prostownica do włosów ADLER AD 2329
76,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Rozmiar płytki | 25 x 110 mm |
| Długość przewodu | 1,8 m |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać urządzenia, jeśli jest uszkodzone. |
| Ostrzeżenia | Prostownicę należy trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Konstrukcja
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Powłoka | Ceramiczno-keratynowa |
| Kolor produktu | Fioletowy |
Wydajność
| Regulowany termostat | Tak |
| Temperatura (maks) | 230 °C |
| Temperatura (min) | 130 °C |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Model | Prostownica do włosów |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Etui x 1 |
| Zawartość opakowania | Rękawica termoochronna |
Moc
| Moc | 54 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].