DYO
Prostownica do włosów DYSON HS08 Pink/Rose Gold
2 662,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Ilość prędkości | 3 |
| Typ kontroli | Suwak |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Temperatura (maks) | 90 °C |
| Nadmuch | 13,5 L/s |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Model | Multistyler |
| Regulowany termostat | Tak |
| Temperatura (min) | 28 °C |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Technologia | Ciepły |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni | Nie |
| Suszenie włosów | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Kształt lokówki | W kształcie stożka |
| Zakręcanie włosów | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 552 g |
| Wysokość produktu | 48 mm |
| Głębokość produktu | 272 mm |
| Szerokość produktu | 41 mm |
Ergonomia
| Długość przewodu | 2,675 m |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 175 mm |
| Szerokość opakowania | 198 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,55 kg |
| Głębokość opakowania | 399 mm |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 1300 W |
Zawartość opakowania
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Ilość załączników | 6 |
| Walizka | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Różowy złoty |
| Kolor produktu | Różowy |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].