GMA
Prostownica do włosów GA.MA GI3032
205,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Rozmiar deski (S x G) | 40 x 100 mm |
| Waga produktu | 620 g |
Ergonomia
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Automatyczne wyłączanie po | 60 min |
| Długość przewodu | 1,9 m |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Wydajność
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Nie |
| Automatyczne obracanie | Nie |
| Szerokie płytki | Tak |
| Pielęgnacja jonowa | Nie |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Temperatura (min) | 150 °C |
| Model | Prostownica |
| Regulowany termostat | Tak |
| Technologia | Ciepły |
| Zakręcanie włosów | Nie |
| Temperatura (maks) | 230 °C |
| Ilość ustawień ciepła | 5 |
Konstrukcja
| Zdjemowalne talerze | Nie |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Kolor produktu | Różowy |
Moc
| Moc | 59 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Zawartość opakowania
| Walizka | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].