PHI
Prostownica do włosów PHILIPS BHS 742/00
313,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Prostowanie włosów | Tak |
| Temperatura (min) | 120 °C |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni | Tak |
| Suszenie włosów | Nie |
| Ilość ustawień ciepła | 12 |
| Temperatura (maks) | 230 °C |
| Zakręcanie włosów | Nie |
| Teksturyzacja włosów | Nie |
| Model | Prostownica |
| Regulowany termostat | Tak |
| Czas rozgrzewania | 30 s |
| Technologia | Ciepły |
Konstrukcja
| Wskaźnik temperatury | Tak |
| Powłoka ceramiczna | Tak |
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Wieszak typ | Oczko do wieszania |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
Ergonomia
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Automatyczne wyłączanie po | 30 min |
| Długość przewodu | 2 m |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 110-240 V |
Waga i rozmiary
| Rozmiar płytki | 25 x 105 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Prostownicę należy trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie używać urządzenia, jeśli jest uszkodzone. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].