ESP
Prostownica prostująca do włosów Esperanza ELISABETH EBP008 (22W; kolor czarny)
21,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Model | Prostownica |
| Suszenie włosów | Nie |
| Zakręcanie włosów | Nie |
| Regulowany termostat | Nie |
| Temperatura (maks) | 170 °C |
| Teksturyzacja włosów | Nie |
| Prostowanie włosów | Tak |
Moc
| Moc | 22 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać urządzenia, jeśli jest uszkodzone. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Prostownicę należy trzymać z dala od dzieci. |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość produktu | 1033 mm |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Wysokość produktu | 20 mm |
| Materiał płyty | Ceramika |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].