REM
Prostownica REMINGTON S5525 (kolor czarny) (OUTLET)
95,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać urządzenia, jeśli jest uszkodzone. |
| Ostrzeżenia | Prostownicę należy trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Wydajność
| Teksturyzacja włosów | Nie |
| Zakręcanie włosów | Nie |
| Czas rozgrzewania | 15 s |
| Typ grzałki | PTC grzałka ceramiczna |
| Suszenie włosów | Nie |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni | Tak |
| Pielęgnacja jonowa | Nie |
| Temperatura (maks) | 230 °C |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Technologia | Ciepły |
| Temperatura (min) | 150 °C |
| Model | Prostownica |
| Regulowany termostat | Tak |
Zawartość opakowania
| Walizka | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość talerza | 4,5 cm |
Ergonomia
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].