REM
Prostownica REMINGTON S8598
188,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Wydajność
| Czas rozgrzewania | 15 s |
| Model | Prostownica |
| Ilość ustawień ciepła | 5 |
| Pielęgnacja jonowa | Nie |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni | Tak |
| Suszenie włosów | Nie |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Zakręcanie włosów | Nie |
| Technologia | Ciepły |
| Teksturyzacja włosów | Nie |
| Temperatura (maks) | 230 °C |
Waga i rozmiary
| Szerokość talerza | 11 cm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
Ergonomia
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Automatyczne wyłączanie po | 60 min |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość przewodu | 3 m |
Zawartość opakowania
| Walizka | Tak |
Pozostałe funkcje
| Technologia podczerwieni | Nie |
Cechy
| Temperatura | 160 °C |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać urządzenia, jeśli jest uszkodzone. |
| Ostrzeżenia | Prostownicę należy trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].