CNC
Prostownica VZ8100 CONCEPT
254,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Złoty |
| Powłoka | Tytanowa |
Waga i rozmiary
| Długość przewodu | 2,5 m |
| Szerokość produktu | 46 mm |
| Waga produktu | 463 g |
| Długość produktu | 315 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Prostownicę należy trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie używać urządzenia, jeśli jest uszkodzone. |
Moc
| Moc | 60 W |
Wydajność
| Temperatura (min) | 140 °C |
| Temperatura (maks) | 220 °C |
| Model | Prostownica do włosów |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].