QOC
QOLTEC ŁADOWARKA 12V 10A | PROSTOWNIK Z FUNKCJĄ NAPRAWY DO AKUMULATORA AGM GEL LIFEPO4 | LCD
92,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Przeznaczenie | AGM, GEL, SLA, EFB, LiFePO4 |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 10 A |
| Zabezpieczenia | UVP, SCP, OVP, OTP, zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją, zabezpieczenie przed przeładowaniem akumulatora |
| Napięcie wyjściowe | 12 V |
| Napięcie wejściowe | 220 - 240 V |
| Chłodzenie | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 162 mm |
| Waga produktu | 528 g |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj ładowarki podłączonej bez nadzoru. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj ładowarki w miejscach o wysokiej wilgotności. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że używana jest odpowiednia ładowarka dla Twojego urządzenia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].