QOC
QOLTEC ŁADOWARKA DO AKUMULATORA AGM GEL STD | PROSTOWNIK 24V 2A 48W | LED
83,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Przeznaczenie | AGM GEL STD |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 2 A |
| Napięcie wejściowe | 220 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe | 24 V |
| Zabezpieczenia | UVP, SCP, OVP, OTP, zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją, zabezpieczenie przed przeładowaniem akumulatora |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używaj ładowarki w miejscach o wysokiej wilgotności. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że używana jest odpowiednia ładowarka dla Twojego urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj ładowarki podłączonej bez nadzoru. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 53 mm |
| Waga produktu | 211 g |
| Szerokość produktu | 118 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].