QOC
QOLTEC ŁADOWARKA DO AKUMULATORKÓW NI-MH TYPU R03/AAA R06/AA | 300MA
34,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Przeznaczenie | Ładowarka do akumulatora wielokrotnego ładowania o pojemności: AA (1000-3000mAh); AAA (500-1000mAh) |
| Napięcie wejściowe | 220 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe | 1.2V |
| Zabezpieczenia | Przed zwarciem, Przed przeładowaniem |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 61 mm |
| Głębokość produktu | 85 mm |
| Waga produktu | 88 g |
| Wysokość produktu | 93 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontować ładowarki samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Używać tylko z odpowiednimi akumulatorami. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].