QOC
QOLTEC ŁADOWARKA GAN POWER PRO | 1XUSB-C | 1XUSB | 100W | 5-20V | 1.5-5A | PD | CZARNA
149,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Kompatybilność ładowarki | Tablet |
| Typ gniazda | C (EUR) |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 2 |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Technologia szybkiego ładowania | Ultra Charge |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 39 mm |
| Szerokość produktu | 112 mm |
| Waga produktu | 150 g |
| Wysokość produktu | 32 mm |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 179 g |
| Szerokość opakowania | 75 mm |
| Głębokość opakowania | 40 mm |
| Wysokość opakowania | 168 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
Szczegóły techniczne
| Napięcie operacyjne | 5-20 V |
Moc
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Moc maksymalna | 100 W |
| Prąd wyjściowy (5V) | 1.5A |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Prąd wyjściowy (20 V) | 5 A |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].