QOC
QOLTEC ŁADOWARKA SIECIOWA 35W GAN ULTRA | 5-20V | 2.25-3A | 1 X USB TYP C PD | 1 X USB QV 3.0 | CZARNA
47,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Moc maksymalna | 35 W |
| Prąd wyjściowy (20 V) | 3 A |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Prąd wyjściowy (5V) | 2,25 A |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 34 mm |
| Wysokość produktu | 34 mm |
| Głębokość produktu | 75 mm |
| Waga produktu | 53 g |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 37 mm |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 75 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 135 mm |
Wydajność
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Typ gniazda | C (EUR) |
| Kompatybilność ładowarki | Smartwatch |
| Kompatybilność ładowarki | Tablet |
| Kompatybilność ładowarki | Smartfon |
| Kompatybilność ładowarki | Power bank |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Kompatybilność ładowarki | Przenośna konsola do gier |
| Kompatybilność ładowarki | Laptop |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Technologia szybkiego ładowania | Ultra Charge |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
Szczegóły techniczne
| Napięcie operacyjne | 5-20 V |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru. |
| Ostrzeżenia | Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].