QOC
QOLTEC ŁADOWARKA SIECIOWA 45W | 5-20V | 2.4-3A | USB TYP C PD | USB | BIAŁA
53,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Kompatybilność ładowarki | Tablet |
| Kompatybilność ładowarki | Smartfon |
| Kompatybilność ładowarki | Smartwatch |
| Kompatybilność ładowarki | Telefon |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru. |
| Ostrzeżenia | Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Moc
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie wyjściowe (max) | 20 V |
| Moc maksymalna | 45 W |
| Napięcie | 220-240 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 3 A |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].