QOC
QOLTEC ŁADOWARKA SIECIOWA 65W | 5-20V | 3-3.25A | USB TYP C | PD | CZARNA
64,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 1 |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Zasilanie USB | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 65 W |
Moc
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
| Prąd wyjściowy (15V) | 3 A |
| Prąd wyjściowy (12V) | 3 A |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 3,25 A |
| Prąd wyjściowy (20 V) | 3,25 A |
| Napięcie wyjściowe (max) | 20 V |
| Moc maksymalna | 65 W |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Prąd wyjściowy (9V) | 3 A |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Prąd wyjściowy (5V) | 3 A |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru. |
| Ostrzeżenia | Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 150 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 215 g |
| Wysokość opakowania | 65 mm |
| Głębokość opakowania | 195 mm |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 79 mm |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Waga produktu | 195 g |
| Szerokość produktu | 90 mm |
Konstrukcja
| Długość kabla | 1,2 m |
| Kolor produktu | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].