QOC
QOLTEC ŁADOWARKA SIECIOWA 90W GAN | 5-20V | 3-4.5A | USB-C 3.1
81,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Waga produktu | 177 g |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Długość produktu | 35 mm |
Cechy
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Moc rzeczywista | 90 W |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Częstotliwość wejściowa | 50-60 Hz |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przed przepięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przed zwarciem |
| Prąd wyjściowy | 4,5 A |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | Prąd przemienny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy zasilacza. |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].