BLO
Radio samochodowe BLOW CLASSIC 78-287# (Bluetooth, USB + AUX + karty SD)
107,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Separacja kanałów | 35 dB |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Maksymalna moc na kanał | 60 W |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Funkcja ściemniania (dimmer) | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Kanały wyjścia audio | 4.0 kan. |
| Stosunek sygnału do szumu | 50 dB |
| Filtr górnoprzepustowy | Nie |
| Moc rzeczywista | 240 W |
| Napięcie wejściowe DC | 12 V |
| Impedancja | 8 Ω |
| Gotowy na iPod | Nie |
| Obsługa typów dysków | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
Porty i interfejsy
| Wejście AUX | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3.5mm |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów USB | 1 |
Radio
| Zakresy tunera | FM |
| Dołączony tuner RDS | Nie |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
Wyświetlacz
| Ilość wyświetlanych linii | 1 |
| Odłączany ekran | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Multimedia
| Odtwarzacz CD-R | Nie |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Odtwarzacz CD-RW | Nie |
| Bezpośrednie odtwarzanie z USB | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią i bezpośrednim nasłonecznieniem. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy; grozi porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno używać urządzenia podczas prowadzenia pojazdu. |
Zawartość opakowania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].