JVC
Radioodtwarzacz samochodowy JVC KDX-282BT RED
417,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Moc rzeczywista | 120 W |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wyrównywaczy pasm | 8 |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Obsługa typów dysków | CD |
| Filtr dolnoprzepustowy | Tak |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Możliwość sterowania z kierownicy | Tak |
| Rozmiar DIN | 1 DIN |
| Funkcja ściemniania (dimmer) | Tak |
| Maksymalna moc na kanał | 50 W |
| Filtr górnoprzepustowy | Tak |
Porty i interfejsy
| Port USB | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Połączenie ISO | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
Radio
| Zakresy tunera | FM |
| Zakresy tunera | MW |
| Zakresy tunera | LW |
| Zakresy tunera | AM |
| Dołączony tuner RDS | Tak |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Ilość stacji | 24 |
| Pasmo LW | 153 - 279 kHz |
| Pasmo AM | 531 - 1611 kHz |
Wyświetlacz
| Kolor podświetlenia klawiszy | Czerwony |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor podświetlenia | Biały/Czerwony |
| Odłączany ekran | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
Multimedia
| Odtwarzacz CD-R | Tak |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Bezpośrednie odtwarzanie z USB | Tak |
Obsługa połączeń
| Zestaw głośnomówiący | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy; grozi porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno używać urządzenia podczas prowadzenia pojazdu. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią i bezpośrednim nasłonecznieniem. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Szerokość produktu | 182 mm |
| Wysokość produktu | 53 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].