REL
REBEL ACTIVE ŁAWKA TRENINGOWA PROSTA REGULOWANA ZE STOJAKAMI RBA-2006
331,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj wszystkie elementy ławki, aby upewnić się, że są dobrze zamocowane i nieuszkodzone. |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi użytkownika zalecanej przez producenta. |
| Ostrzeżenia | Zawsze upewnij się, że ławka jest ustawiona stabilnie i na płaskiej powierzchni przed użyciem. |
Cechy
| Wyciąg linowy do ćwiczeń nóg | Nie |
| Trening mięśni grupowych | Klatka piersiowa |
| Trening mięśni grupowych | Forearms |
| Wyciąg linowy do ćwiczeń ramion | Nie |
| Trening mięśni grupowych | Ramiona |
| Trening mięśni grupowych | Biceps |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalne obciążenie | 200 kg |
| Możliwość złożenia | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 17 kg |
| Wysokość produktu | 1060 mm |
| Głębokość produktu | 1190 mm |
| Szerokość produktu | 550 mm |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 420 mm |
| Wysokość opakowania | 150 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 18,5 kg |
| Głębokość opakowania | 1130 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].