DAU
REJESTRATOR IP DAHUA NVR2108-4KS3
308,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | CE-LVD: IEC 62368-1:2014; CE-EMC: EN IEC 61000-3-2:2019, EN 61000-3-3:2013+A1:2019, EN 55032:2015+A11:2020, EN 55035:2017+A11:2020, EN 55024:2010+A1:2015, EN 50130-4:2011+A1:2014 |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Kolor produktu | Biały |
Porty i interfejsy
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Wyjścia audio RCA | 1 |
| Wyjścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Wyjście HDMI | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Złącza audio RCA | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
Waga i rozmiary
| Szerokość opakowania | 364 mm |
| Wysokość produktu | 45,6 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,05 kg |
| Wysokość opakowania | 261 mm |
| Szerokość produktu | 204,6 mm |
| Głębokość opakowania | 96 mm |
| Głębokość produktu | 206,4 mm |
| Waga produktu | 450 g |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt musi być odpowiednio utylizowany zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji elektroniki. |
| Ostrzeżenia | Nie narażaj urządzenia na wilgoć ani ekstremalne temperatury. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie powinno być zainstalowane przez wykwalifikowanego specjalistę. |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane przeglądarki | Chrome; IE 9 or later; Firefox |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 93% |
Dysk twardy
| Interfejs HDD | SATA |
| Liczba zainstalowanych HDD | 1 |
| Maksymalna pojemność przchowywania | 20 TB |
Wydajność
| Tryby nagrywania wideo | 720p |
| Tryby nagrywania wideo | 2160p |
| Tryb nagrywania | Ręczny |
| Wejścia kanałów wideo | 4 kan. |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |
| Przepustowość wejściowa | 80 Mbit/s |
| Kodeki audio | PCM; G711A; G711U; G726 |
| Tryb odtwarzania | Pauza, Play, Zatrzymać |
| Przepustowość wyjściowa | 60 Mbit/s |
| Tryby nagrywania wideo | 1024p |
| Zainstalowany system operacyjny | Wbudowany LINUX |
| Sterowniki wideo | Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264; MJPEG |
Moc
| Prąd wyjściowy | 1,5 A |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
Procesor
| Procesor wbudowany | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].