DAU
REJESTRATOR IP DAHUA NVR5232-EI
2 070,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | CE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020; EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021; EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021; EN 55035:2017+A11:2020; EN 50130-4:2011+A1:2014 CE-LVD: EN 62368-1:2014 |
Wydajność
| Obsługiwane rozdzielczości | 3840 × 2160, 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 VGA: 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 |
| Obsługiwane formaty audio | G.711 μ-law |
| Obsługiwane formaty audio | PCM |
| Obsługiwane formaty audio | G.711 A-law |
| Obsługiwane formaty audio | G.726 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264+ |
| Kanały wejścia alarmu | 4 |
| Wejścia kanałów wideo | 32 kan. |
| Kanały wyjścia alarmu | 2 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265+ |
| Multi-screen | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
Porty i interfejsy
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów wewnętrznych SATA | 2 |
| Liczba portów USB 3.0 | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wyjścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Wyjścia audio RCA | 1 |
| Złącza audio RCA | 1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
Waga i rozmiary
| Głębokość opakowania | 141 mm |
| Waga produktu | 1,57 kg |
| Wysokość opakowania | 366 mm |
| Szerokość opakowania | 433 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,73 kg |
| Wysokość produktu | 56 mm |
| Szerokość produktu | 375 mm |
| Głębokość produktu | 284 mm |
Nośnik danych
| Maksymalna pojemność przchowywania | 20 TB |
| Interfejs HDD | SATA |
| Liczba obsługiwanych HDD | 2 |
Moc
| Napięcie wejściowe DC | 12 V |
| Natężenie znamionowe | 4 A |
| Pobór mocy | 10 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie powinno być zainstalowane przez wykwalifikowanego specjalistę. |
| Ostrzeżenia | Nie narażaj urządzenia na wilgoć ani ekstremalne temperatury. |
| Ostrzeżenia | Produkt musi być odpowiednio utylizowany zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji elektroniki. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].