REX
Rexel Niszczarka Momentum X410-SL Slimline, 10 kartek, 23 l kosz
781,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Okienko | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | P-4 |
| Pojemność kosza | 23 l |
| Niszczenie kart kredytowych | Nie |
| Szerokość wejścia | 22 cm |
| Mechanizm przeciw zacięciom | Tak |
| Wymiary ścinek | 4 x 28 mm |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie krzyżowe |
| Wydajność rozdrabniania | 10 arkuszy |
| Niszczenie zszywek | Nie |
| Niszczenie płyt CD | Nie |
| Niszczenie spinaczy | Nie |
| Niszczenie papieru | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 375 mm |
| Waga produktu | 6,5 kg |
| Głębokość produktu | 370 mm |
| Szerokość produktu | 255 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wkładać rąk, włosów ani luźnej odzieży do otworu niszczarki. |
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem lub konserwacją. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].