REX
Rexel Niszczarka Optimum AutoFeed+ 130X, (P-4), 130 kartek, 44 l kosz
2 321,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Typ kontroli | Dotyk |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | P-4 |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Poziom hałasu | 55 dB |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Wydajność rozdrabniania | 130 ark. |
| Okienko | Tak |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Szerokość robocza | 22 cm |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Wskaźnik zapełnienia kosza | Tak |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie krzyżowe |
| Pojemność kosza | 44 l |
| Wymiary ścinek | 4x28 mm |
| Gramatura | 80 g/m² |
| Mechanizm przeciw zacięciom | Tak |
| Cykl pracy | 30 min |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 12 kg |
| Wysokość produktu | 685 mm |
| Głębokość produktu | 505 mm |
| Szerokość produktu | 430 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem lub konserwacją. |
| Ostrzeżenia | Nie wkładać rąk, włosów ani luźnej odzieży do otworu niszczarki. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].