REX
Rexel Niszczarka Optimum AutoFeed+ 300X, (P-4), 300 kartek, 60 l kosz
4 184,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 465 mm |
| Wysokość produktu | 735 mm |
| Głębokość produktu | 415 mm |
Cechy
| Cykl pracy | 60 min |
| Gramatura | 80 g/m² |
| Okienko | Tak |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Wydajność rozdrabniania | 300 arkuszy |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie mikro-cięte |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Wymiary ścinek | 4x 26 mm |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | P-4 |
| Pojemność kosza | 60 l |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wkładać rąk, włosów ani luźnej odzieży do otworu niszczarki. |
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem lub konserwacją. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].