REX
Rexel Niszczarka Optimum AutoFeed+ 90X, (P-4), 90 kartek, 34 l kosz
1 654,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem lub konserwacją. |
| Ostrzeżenia | Nie wkładać rąk, włosów ani luźnej odzieży do otworu niszczarki. |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 605 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Głębokość produktu | 500 mm |
| Waga produktu | 12 kg |
Cechy
| Typ kontroli | Dotyk |
| Pojemność kosza | 90 ark. |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wskaźnik zapełnienia kosza | Tak |
| Gramatura | 80 g/m² |
| Poziom hałasu | 55 dB |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Mechanizm przeciw zacięciom | Tak |
| Pojemność kosza | 34 l |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | P-4 |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Cykl pracy | 20 min |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie krzyżowe |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Wymiary ścinek | 4x28 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].